Дебютний м’яч 21-річного Горіна допоміг Минаю зіграти внічию у Запоріжжі

У матчі четвертого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Зоря та Минай. Гра проходила на Славутич Арені у Запоріжжі. Відзначаємо появу у стартовому складі Миная трьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1.  Звертаємо увагу на забиті м’ячі 21-річного захисника Миная Олега Горіна та 20-річного нападника Зорі Аллахяра Сайядманеша

Віктор Скрипник з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 21-річний голкіпер Дмитро Мацапура, 20-річний нападник Аллахяр Сайядманеш та 19-річний нападник Овусу Фрімпонг.

Василь Кобін довірив місце у складі: 21-річному захиснику Олегу Горіну, 21-річному Міславу Матічу та 20-річному нападнику Рустаму Ахмедзаде. У запасі залишилися: 21-річний хавбек Антон Байдал та 19-річний хавбек Ельдар Кулієв.

В першому таймі господарі більше володіли м’ячем, але гострішими у нападі були гравці Миная. Найкращий момент у таймі був створений на 35-й хвилині, коли Шевченко парирував удар Білонога, а Гончар з декількох метрів пробив вище воріт. Команди пішли на перерву за нулів на табло.

На 54-й хвилині після подачі з кутового Олег Горін головою відправив м’яча у сітку — 0:1. Дебютний гол в УПЛ для молодого захисника. На 58-й хвилині у гру увійшов Аллахяр, а на 63-й — Кулієв. На 65-й хвилині Аллахяр прицільним ударом у кут зрівнює рахунок — 1:1. Врожайний матч для молодих талантів.

На 76-й хвилині з ударом Крістіана впорався Кучер. Після пропущеного м’яча луганський колектив додав в активності. На 82-й хвилині після навісу з флангу Шахаб влучив у поперечину. На 84-й хвилині у гру увійшов Байдал, а на 89-й — Фрімпонг.

У підсумку, гра завершилася нічиєю.

Зоря — Минай — 1:1

Голи: Аллахяр (65) — Горін (54).

Зоря: Шевченко — Фаворов, Вернидуб, Імереков, Жуніор (Хомченовський, 73), Назарина, Кочергін, Кабаєв (Крістіан, 58), Булеца (Фрімпонг, 89), Громов (Алаххяр, 58), Гладкий (Шахаб, 58).

Минай: Кучер — Лиховидько, Горін, Гончар, Матіч, Коваленко (Кулієв, 63), Ахмедзаде (Селезньов, 63), Білоног (Байдал, 84), Месхі (Хахльов, 46), Петрусенко, Синьогуб (Багайоко, 75).

Чемпіонат U-19 Зоря із дублем 18-річного бразильця здобуває першу перемогу (відео)