21-річний Таловеров дебютує у сезоні: його команда поступається Баніку Остраві

У матчі третього туру Першої ліги Чехії зустрічалися Ческе-Будійовіце та Банік Острава. Гра завершилася перемогою Баніка Острави – 3:1. 21-річний український захисник Максим Таловеров відіграв всі 90 хвилин

Тренерський штаб Ческе-Будійовіце з перших хвилин випустив 21-річного захисника Максима Таловерова. Для Максима це дебют у нинішньому сезоні.

Наприкінці першого тайму гості відкрили рахунок. Відзначився Кузмановіч. НА 52-й хвилині Тетур збільшив перевагу Баніка – 0:2. Через шість хвилин Бассі повернув інтригу у матч – 1:2. Проте, останнє слово було все ж за гостями. Крапку у матчі на 88-й хвилині поставив Лішка – 1:3.

Команда Таловерова після трьох матчів з трьома очками посідає 10 місце.

Ческе-Будійовіце – Банік Острава 1:3

Голи: Бассі (58) – Кузмановіч (35), Тетур (52), Лішка (88)

Ческе-Будійовіце: Ворел – Коліч, Кралік, Таловеров, Сладкі (Новак, 75) – Яворек (Хелебранд, 66), Кавос, Міхалік (Мршіч, 82), Гора, Шкода, Бассі (Бранднер, 75)