Чемпіонат U-19: Інгулець на виїзді громить Десну і вперше у сезоні здобуває перемогу

Інгулець-2 навесні презентував велику кількість молодих новачків

У заключному матчі третього туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Десна та Інгулець. Матч проходив на Чернігів-Арені. Гра завершилася розгромною перемогою Інгульця – 3:0

Обидві команди не найкращим чином стартували у нинішньому сезоні. Десна два матчі програла, а Інгулець має у своєму активі лише один заліковий пункт. Долю першого тайму вирішив епізод, який стався на 13-й хвилині. 19-річний нападник Інгульця Радіон Лісняк реалізував вихід один на один і відкрив рахунок у матчі – 0:1. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги гостей.
Підопічні Хоменка активно розпочали другу половину зустрічі і збільшили свою перевагу. На 49-й хвилині забив 17-річний хавбек Володимир Гончаров – 0:2. Забити бодай м’яч престижу господарі не змогли. Натомість, футболісти Інгульця відзначилися втретє – 0:3. Таким чином, петровці святкують дебютну у сезоні перемогу.
Десна U-19 – Інгулець U-19 0:3
Голи: Лісняк (13), Гончаров (49), (84)
Десна U-19: Сидоренко – Шостка, Запека, Коршун, Харченко, Гавриленко, Степанов, Макаренко, Посмашний, Божок, Пащенко
Тренер: Вадим Мельник
Інгулець U-19: Малиш – Свіріпа, Жилінський, Бойко, Смоляков, Железняк, Кочетков, Сейтхалілов, Гончаров, Донцов, Лісняк
Тренер: Ігор Хоменко