Рух з 18-річним захисником у складі здобуває дебютну у сезоні перемогу

У матчі третього туру чемпіонату України зустрічалися Рух та Верес. Гра проходила на Арені Львів. Відзначаємо присутність у стартовому складі Руху одного гравця з реєстру Золотого Таланту. Матч завершився перемогою Руху – 2:1

Леонід Кучук з перших хвилин випустив 18-річного захисника Романа Дідика.

У запасі Руху залишилися: 20-річний хавбек Олексій Сич, 21-річний хавбек Остап Притула та 20-річний Ростислав Лях.

У заявці Вересу не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту.

Підопічні Кучука надзвичайно активно розпочали гру і за десять хвилин вже забили два м’ячі. Спочатку, Борячук на шостій хвилині відкрив рахунок, а через чотири хвилини забив Климчук – 2:0. Наприкінці першого тайму гості забили свій дебютний м’яч у нинішньому сезоні. Відзначився Михайло Шестаков – 2:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На 66-й хвилині Геннадій Пасіч міг зрівнювати рахунок, але пробив прямо у Паньківа. Загалом, другий тайм проходить під контролем господарів. У підсумку, гра завершилася перемогою Руху – 2:1.

Рух – Верес 2:1

Голи: Борячук (6), Климчук (10) – Шестаков (39)

Рух: Паньків – Мартинюк, Мисик, Федорчук, Білий, Климчук, Бойчук (Кузик, 64), Дідик (Карасюк, 52), Борячук (Кондраков,73), Гагун, Оріховський (Кухарук, 74)

Верес: Когут – Солдат, Махнєв, Гончаренко, Нємчанінов, Кльоц (Полюлях, 62), Кучеров (Панасенко, 77), Дахновський (Пасіч Є., 62), Гегедош (Гечев, 77), Пасіч Г., Шестаков (Сергійчук, 47)