Ворскла U-19 переграє Львів: підопічні Косовського поступалися 0:2

У матчі третього туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Ворскла та Львів. Гра проходила на стадіоні Лтава. Матч завершився вольовою перемогою Ворскли – 3:2

Гості надзвичайно активно розпочали гру і на третій хвилині заробили пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Павло Малецький – 0:1. На 12-й хвилині львів’яни збільшили свою перевагу. Малецький віддав розрізну передачу, а Ювхимець реалізував вихід один на один – 0:2. На 43-й хвилині полтавчани скоротили відставання. Іван Нестеренко навісив зі штрафного, а Євген Павлюк забив головою – 1:2. На останній хвилині першого тайму полтавчани відігралися. Забив Данило Книш – 2:2.
На 65-й хвилині Нестеренко реалізовує пенальті і виводить Ворсклу уперед – 3:2. Фантастичний камбек команди Косовського. Відігратися гості вже не змогли. Гра завершилася перемогою Ворскли – 3:2.
Ворскла U-19 – Львів U-19 3:2
Голи: Павлюк (43), Книш (45) , Нестеренко (65, пен) — Малецький (4, пен), Ювхимець (12)
Ворскла U-19: Ісенко – Павлюк, Хрипчук, Мороховець, Крупський, Книш, Кулаковський, Книш, Нестеренко, Прус, Черниш, Мкомола.
Тренер: Віталій Косовський
Львів U-19: Бугай – Давидов, Гриньків, Величко, Климак, Мудрий, Кицун, Задорожний, Панчишин, Малецький, Ювхимець.
Тренер: Тарас Гвоздик