Дубль 17-річного Царенка приносить перемогу Динамо U-19 у Запоріжжі

У матчі третього туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Зоря та Динамо. Гра проходила у Запоріжжі, на стадіоні Торпедо. Матч завершився перемогою Динамо – 4:2. Відзначаємо дубль 17-річного Антона Царенка

Гра у Запоріжжі приковувала особливу увагу, адже зустрічалися одні із фаворитів сезону. Кияни активно розпочали гру і на 9-й Попов відкрив рахунок – 0:1. Проте, через десять хвилин господарі відігралися. М’яч у свій актив забив Денис Вирич – 1:1. На 34-й хвилині Назар Волошин вивів Динамо уперед – 1:2. За мінімальної переваги Динамо команди пішли на перерву – 1:2.
Підопічні Костюка на початку другого тайму збільшили свою перевагу. На 50-й хвилині після асисту новачка киян Діалло відзначився Царенко – 1:3. На 58-й хвилині Алефіренко влучним ударом знову скоротив відставання у рахунку. На 78-й хвилині Царенко вдруге у матчі відзначається і знову робить перевагу Динамо комфортною. У підсумку, гра завершилася перемогою Динамо – 4:2.

Зоря U-19 – Динамо U-19 2:4
Голи: Вирич (19), Алефіренко (58) – Попов (9), Волошин (34), Царенко (50, 78)
Зоря U-19: Жилкін – Кисіль, Дудник, Снурніцин, Байрук, Нагнойний, Вирич, Тузенко, Євтушенко, Хлань, Алефіренко.
Тренер: Василь Баранов
Динамо U-19: Нещерет – Вівчаренко, Скрипник, Яцик, Попов, Волошин, Царенко, Філатов, Дячук, Уваров, Малиш
Тренер: Ігор Костюк