Чемпіонат U-19: Дніпро-1 завдяки блискучій кінцівці першого тайму громить Маріуполь

Дніпро-1 U-21, 2019

У матчі третього туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Дніпро-1 та Маріуполь. Гра проходила у Дніпрі на НТБ СК Дніпро-1. Матч завершився перемогою Дніпра-1 – 4:1

Перша половина тайму пройшла за рівної боротьби, але під завершення 45-ти хвилинки господарі активізувалися і забили відразу три м’ячі. На 28-й хвилині Лебедєв навісив зі штрафного і захисник Маріуполя зрізав м’яча у ворота – 1:0. На 36-й хвилині Кононов з-за меж штрафної не залишив шансів Жуку – 2:0. На 39-й хвилині рахунок став розгромним. Єршов віддав на Ківінду, який забив у порожні ворота – 3:0. З таким рахунком команди пішли на перерву.
На 86-й хвилині Кінарейкін відбив пенальті Козицького, проте арбітр зафіксував порушення з боку голкіпера. З другої спроби гравець Маріуполя все ж забив м’яч престижу – 3:1. На 90+5 хвилині Колодежний ставить крапку у матчі – 4:1.
Гра завершилася перемогою Дніпра-1 – 4:1.
Дніпро-1 U-19 – Маріуполь U-19 4:1
Голи: автогол (28), Кононов (36), Ківінда (39), Колодежний (90+5) – Козицький (86, пен)

Дніпро-1 U-19: Кінарейкін – Кононов, Попов, Матюшенко, Чалий (Щуров, 76), Лебедєв (Матюшенко, 76), Мельниченко, Єршов (Тимошенко, 57), Свистун (Приступа, 57), Руденко (Колодежний, 46), Ківінда.
Тренер: Геннадій Щекотилін
Маріуполь U-19: Жук – Царюк, Саєнко, Недес, Поталов, Козішкурт, Хімічев (Фурсенко, 46), Степаненко (Касьянов, 70), Балакай (Дудолад ,46), Козицький, Махиня (Савін, 58).
Тренер: Сергій Грибанов