Чемпіонат U-19: Рух завдяки ударній кінцівці першого тайму громить Верес

У матчі третього туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Рух та Верес. Гра проходила у Винниках, на стадіоні ім.Богдана Маркевича. Матч завершився розгромною перемогою Руху – 5:1

Господарі надзвичайно активно провели кінцівку першого тайму і забили відразу три м’ячі, які і дозволили команді святкувати перемогу. На 33-й хвилині Карабін відкрив рахунок у матчі – 1:0. На 40-й хвилині після асисту Сапуги забив Непейпієв – 2:0. На 45-й хвилині Олег Федор довів рахунок до розгромного – 3:0. За такого рахунку команди пішли на перерву.
На 62-й хвилині Олексієвець скорочує відставання Вереса у рахунку – 3:1. На 78-й хвилині відзначився Євген Пастух – 4:1. У компенсований час крапку у матчі поставив Іван Бендера – 5:1. Рух святкує впевнену перемогу.

Рух U-19 – Верес U-19 5:1
Голи: Карабін (33), Напейпієв (40), Федор (45), Пастух (78), Бендера (90+1)– Олексієвець (62)
Рух U-19: Ледвій – Савчук, Роман, Слюбик, Холод, Сапуга, Холод, Варфоломєєв, Непейпієв, Квасниця, Карабін
Тренер: Віталій Пономарьов
Верес U-19: Мигаль – Олексієвець, Гук, Савчук, Барабаш, Шух, Переходько, Вадовський, Левчук, Дячук, Зайко.
Тренер: Богдан Самардак