Герой: гра 18-річного захисника Динамо очима Instat football

18-річний захисник Ілля Забарний вкотре продемонстрував свій клас. Юний центрбек Динамо розпочинав матч проти Вереса (4:0) з лави запасних, та це не завадило йому набрати високі бали згідно даним Instat football

18-річний захисник Динамо Ілля Забарний з’явився на полі у грі проти Вереса на 34-й хвилині і за 61 хвилину встиг набрати 331 бал Instat Index. Це другий показник у турі серед усіх центральних захисників (краще лише у Попова — 326).

Із 48 передач 46 були точними (96%). Це дуже хороший показник, і, варто відзначити, що саме молодий захисник починав переважну більшість атак Динамо. Наприклад, у Попова — 94% точних передач (29 із 31). Утім, нагадаємо, що Денис зіграв лише 34 хвилини і саме його замінив Забарний.

Забарний (№25) допомагає Бущану. Фото фейсбук Вереса.

Захисник збірної України виграв 100% єдиноборств (7 із 7). Ілля зробив два відбори м’яча і ці дії були вдалими. Також протягом гри молодий захисник зробив 5 перехоплень.

Загалом, така впевнена гра одного із лідерів Динамо не може не радувати.

Забарний і Сирота (№34) відіграли в захисті на нуль. Фото фейсбук Вереса.

Забарний та Попов у матчі другого туру УПЛ проти Вереса (4:0).

Забарний                                     Показники Попов
311 InStat Index 326
61 Хвилин на полі 34