Чемпіонат УПЛ. 2 тур: вдалий дебют 18-річного нападника Маріуполя, голи молодих легіонерів

Найбільш яскравою подією у другому турі Прем’єр-ліги за участю кандидатів до молодіжної збірної України став вдалий дебют 18-річного нападника Маріуполя Артура Микитишина (на фото). Також звертаємо увагу на результативність молодих легіонерів з реєстру Золотого Таланта

18-річний нападник Маріуполя Артур Микитишин може занести собі в актив дебют на рівні УПЛ. Юний форвард вийшов на поле на 57-й хвилині матчу з Десною (1:2) і встиг відзначитися результативною передачею на Кулакова. Безумовно, такий дебют додасть оптимізму перед наступними поєдинками.

Також відзначаємо дебют в Прем’єр-лізі 21-річного захисника Миная Олега Горіна, який відіграв весь матч проти Олександрії (1:0).

Горін (№25) і Селезньов. Фото фейсбк Миная.

19-річнйи хавбек Миная Ельдар Кулієв вперше на рівні УПЛ вийшов на поле з капітанською пов’язкою. Ельдар відіграв 73 хвилини.

Щодо негативних моментів варто відзначити автогол 20-річного захисника Чорноморця Валерія Дубка у грі з Дніпром-1 (0:3), а також вилучення 21-річного хавбека Маріуполя Олексія Кащука у грі з Десною.

Карають Кащука. Фото fcmariupol.com.

Дебютував за Зорю 21-річний захисник Ігор Снурніцин, який вийшов на поле на 87-й хвилині гри з Інгульцем.

Данило КРАВЧУК 02.07.2001 Ворскла 1

У легіонерів відзначаємо дебютний м’яч в УПЛ 19-річного нападника Зорі Овусу Фрімпонга. Молодому ганцю для голу вистачило всього чотири хвилини. Він вийшов на заміну у матчі з Інгульцем на 88-й хвилині і вже на 90+2 відзначився (5:1).

Також звертаємо увагу на другий поспіль забитий м’яч 20-річного нападника Шахтаря Траоре. Лассіна відкрив рахунок у матчі зі Львовом (3:0).