Ворскла з молодими легіонерами у складі долає Рух

У матчі другого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Ворскла та Рух. Гра проходила у Полтаві, на стадіоні ім. Бутовського. Відзначаємо появу у складах команд шістьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Ворскли — 2:0

Юрій Максимов з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Наджееба Якубу та 21-річного хавбека Ібрахіма Кане. У запасі залишився 20-річний нападник Данило Кравчук.

Іван Федик довірив місце у складі: 20-річному хавбеку Олексію Сичу, 18-річному захиснику Роману Дідику, 20-річному хавбеку Ростиславу Ляху та 21-річному хавбеку Остапу Притулі.

Долю першого тайму вирішив епізод, який стався на 42-й хвилині. З ударом Кане впорався Бандура, але першим на добиванні опинився Скляр — 1:0. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги господарів.

На 62-й хвилині полтавчани збільшили свою перевагу. Після передачі Тілля відзначився Степанюк — 2:0. У гостей відчутні проблеми з нападом у цій грі, у команди Федика майже нічого не виходить попереду. На 67-й хвилині попередження отримав Дідик. На 90+2 хвилині у гру увійшов Степанюк. Гра завершилася впевненою перемогою Ворскли.

Ворскла — Рух — 2:0

Голи: Скляр (42), Степанюк (62).

Ворскла: Різник — Пердута, Якубу, Тілль (Луізао, 83), Скляр, Кане (Пешіч, 84), Тамм, Чеснаков, Пуцлін (Вакула, 79), Степанюк (Кравчук, 90+2), Челядін.

Рух: Бандура — Сич (Альваренга, 46), Білий, Дідик, Лях, Мартинюк, Карасюк (Оріховський, 46), Притула (Федорчук, 46), Кузик (Кондраков, 73), Бойчук, Климчук (Борячук, 63).

Чемпіонат U-19 Завдяки голу 18-річного нападника Рух здобуває другу поспіль гостьову перемогу (відео)