Чемпіонат U-19: Зоря й досі без перемог (відео)

У заключному матчі 2-го туру юніорського чемпіонату зустрічалися Зоря й Інгулець. Господарі забили першими, та гостям із Запоріжжя вдалося вихопити у Петровому нічию

На 26-й хвилині партнери заслали Руслана Черв’якова сам-на-сам із Олександром Сапутіним, нападник обіграв голкіпера і з гострого кута поцілив у сітку. Луганці сумували не довго, й за шість хвилин зрівняли.

А на самому початку другого нападнику луганців вдався розкішний удар (теж під кутом) і гості повели 2:1. Та на 76-й хвилині господарі перехопили м’яча на чужій половині поля й стрімка контратака завершилася влучним пострілом у правий від воротаря кут.

Черв’яков уже обіграв воротаря, зараз буде гол. Фото фейсбук Інгульця.

Інгулець U-19 — Зоря U-19 — 2:2

Голи: Руслан Черв’яков (26), Артем Смоляков (76) — Денис Нагнойний (33), Даниїл Алефіренко (48).

Вилучення: Ілля Цуркан (15), Руслан Черв’яков (34).

Інгулець U-19: Малиш — Бойко (Жилінський, 90+3), Гаврилюк, Свіріпа, Смоляков, Железняк, Кочетков, Цуркан, Гончаров (Сейтхалілов, 60), Лісняк (Донцов, 46), Черв’яков.

Тренер: Ігор Хоменко.

Зоря U-19: Сапутін — Кисіль, Токар, Мельник, Байрук (Вирич, 82), Дудник (Лєгостаєв, 63), Сміян, Нагнойний, Хлань (Євтушенко, 63), О. Фрімпонг (Алефіренко, 46), Тузенко (Гільєрме, 71).

Тренер: Василь Баранов.

Чемпіонат U-19: віце-чемпіон повертається у турнір, тестуватиме новачка