Дебютні голи кандидатів до молодіжної збірної України у першому турі УПЛ

У стартовому турі нового сезону Прем’єр-ліги відразу двоє кандидатів до молодіжної збірної України забили свої дебютні м’ячі в УПЛ. Йдеться про 20-річного нападника Львова Артура Ременяка (на фото) та 20-річного півзахисника Металіста 1925 Дмитра Криськіва. Також минулими вихідними на рівні УПЛ дебютували аж десять українців з реєстру Золотого Таланта

Безумовно, головними подіями минулого туру стали дебютні м’ячі кандидатів до молодіжної збірної України: 20-річного нападника Артура Ременяка та 20-річного хавбека Дмитра Криськіва. Нападник Львова зрівняв рахунок у грі з Маріуполем (1:1), тим самим приніс своїй команді заліковий пункт у дуже непростій грі.

Щодо Криськіва, то Дмитро минулими вихідними зіграв свій дебютний матч у найвищому українському дивізіоні й відразу забив. Молодому хавбеку вдався красивий удар з-за меж штрафної у грі з Рухом (2:1).

Фото фейсбук Металіста 1925.

Також, у першому турі нового сезону дебютували відразу десять (!) кандидатів до молодіжної збірної України. Йдеться про: 17-річного півзахисника Маріуполя Михайла Хромея, 18-річного захисника Руху Романа Дідика, 21-річного хавбека Інгульця Івана Головкіна, 20-річного хавбека Металіста 1925 Дмитра Криськіва, 20-річного хавбека Вікентія Волошина, 20-річного захисника Крістіана Біловара (обидва Десна), 19-річного захисника Чорноморця Даніла Скорка, 18-річного захисника Кузика Дениса, 20-річного хавбека Миколу Михайленка, 19-річного хавбека Максима Брагару (всі Чорноморець).

Дідик (№29) наздоганяє Криськіва. Фото фейсбук Металіста 1925.

Безумовно, для молодих гравців це шалений досвід, який дозволить їм прогресувати від матчу до матчу.

З негативного боку у минулому турі відзначився 21-річний хавбек Чорноморця Богдан Білошевський, якого було вилучено ще на 39-й хвилині за два попередження.

Білошевський у підкаті… Фото фейсбук Десни.

Ростислав ЛЯХ 12.10.2000 Рух 45
Богдан БІЛОШЕВСЬКИЙ 12.01.2000 Чорноморець 39 (вилучення)
Євгеній БЕЛИЧ 09.01.2001 Десна 3

Щодо легіонерів, то безумно варто відзначити 20-річного нападника Шахтаря Лассіну Траоре та 21-річного нападника Інгульця Стефена Майкла Гопея. Ці молоді голеадори провели свої дебютні матчі в УПЛ і відзначилися забитими м’ячами.

Гопей і Траоре. Фото фейсбук Інгульця.

Траоре вийшов з перших хвилин і забив у ворота Інгульця у першому таймі, а Гопей у цьому матчі вийшов вже по перерві, але йому вистачило часу на гол.

Гопей розмочив Трубіна. Фото фейсбук Інгульця.