Тренер Металіста 1925 U-19 Мельник: дві червоні — картки це емоції (відео)

Тренер юнацької команди Металіста 1925 Роман Мельник поділився враженнями від матчу з Рухом — 2:3. Наставник харків’ян залишився задоволеним другим таймом

Головний тренер Металіста 1925 U-19 Роман Мельник про матч 1-го туру юнацького чемпіонату України проти львівського Руху U-19 (2:3):

— Хочу подякувати хлопцям за другий тайм, в якому вони продемонстрували, що також вміють грати у футбол. Наша повага команді суперника, у них дуже гарний колектив, який буде претендуватиме на місце в трійці. Нам є до чого прагнути, будемо працювати ще більше, щоб у наступній грі здобути позитивний для нас результат.

Для нас це був дебютний матч, десь хлопці перегоріли і тому спочатку так грали. Ще й ряд гравців основи не приймали участь у цій грі через об’єктивні причини, не всіх встигли заявити. Але все одно дякую хлопцям за другий тайм та будемо рухатись далі.

Фото фейсбук Металіста 1925.

Дві червоні картки гравців — це емоції, хлопці прагнули перемогти, бігли вперед, намагалися переломити хід гри. Емоції накрили, через це отримали вилучення, хоча і у суперника червона також, тому були майже в рівних умовах, — цитує слова Мельника сайт Металіста 1925.

Чемпіонат U-19 На гол легіонера з Гани Олександрія відповіла ударом дебютанта (відео)