20-річний нападник приносить Мункачу дебютну перемогу на профірівні (відео)

У матчі першого туру групи А Другої ліги зустрічалися Мункач та Чернігів. Гра завершилася перемогою новачка турніру — 1:0. Переможний м’яч забив 20-річний нападник Максим Гірний

Тренерський штаб Мункача з перших хвилин випустив: 20-річного хавбека Степана Григоращука, 19-річного хавбека Андрія Вовкуна, 19-річного нападника Євгена Обермана, 20-річного нападника Максима Гірного, 19-річного хавбека Сергія Стеня, 20-річних Василя та Петра Луцівих, 21-річного нападника Любомира Степанчука та 17-річного хавбека Тараса Галаса. На 30-й хвилині у гру увійшов 20-річний хавбек Мирослав Бундаш.

У другому таймі на полі з’явилися: 19-річний нападник Даниїл Волков і 18-річний захисник Дмитро Добранський.

Тренерський штаб Чернігова довірив місце у складі: 20-річному голкіперу Олександру Рощинському, 20-річному хавбеку Анатолію Романченку, 20-річному хавбеку Бибіку Артуру, 19-річному хавбеку Максиму Сердюку.

У другому таймі у гру увійшли: 18-річний нападник Богдан Литвиненко, 20-річний захисник Ігор Самойленко, 18-річний захисник Максим Шумило.

Єдиний гол у матчі провів нападник Мункача Максим Гірний після асисту Петра Луціва.

Фото фейсбук Мункача.

Команда гостей, хоч і більше контролювала м’яч, проте використати свої нагоди не змогла. Насамперед, завдяки надійній грі кіпера Олександра Чернятинського, який здійснив кілька сейвів та відвів загрозу від власних володінь.

Мункач — Чернігів — 1:0

Гол: Гірний (20).

Мункач: Чернятинський — Гірний, Грицак (Бундаш, 30; Добранський, 81), Григоращук, Оберман, Вовкун (Волков, 57), В. Луців, Стень, П. Луців, Степанчук, Галас.

Чернігів: Рощинський — Борщ, Романченко, Зенченко, Порохня, Бибік (Шумило, 46), Мироненко (Кохановський, 85), Сердюк (Макаренко, 46), Лазаренко (Самойленко, 46), Ментей, Чаус (Литвиненко, 76).