Юний захисник рятує черкаський Дніпро від поразки у грі з дебютантом (відео)

У матчі першого туру групи Б Другої ліги зустрічалися черкаський Дніпро та АФСК Київ. Поєдинок завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного захисника Євгенія Онищенка

Тренерський штаб Дніпра з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Самойленка Кірілла, 18-річного хавбека Кирила Бистрицького, 19-річного Богдана Вініченка, 21-річного хавбека Максима Івахна, 19-річного захисника Євгенія Онищенка, 20-річного захисника Єгора Пінчука, 20-річного нападника Владислава Шаповалова.

Тренерський штаб АФСК Київ довірив місце у складі: 19-річному голкіперу Максиму Примаченку, 21-річному нападнику Граназі Владиславу, 21-річному захиснику Зеленьку Дмитру, 21-річному захиснику Куртяку Богдану, 19-річному хавбеку Богдану Ногайському, 19-річному Нескею Миколі, 20-річному хавбеку Богдану Олабіну, 18-річному Сахно Дмитру.

Витримавши непростий стартовий відрізок, кияни відкрили рахунок незабаром після перерви. Сахно був збитий Бистрицьким, а Микола Вечурко шикарним ударом з правої ноги влучив зі штрафного в ближню дев’ятку — 0:1.

Фото фейсбук АФСК Київ.

Дніпряни, до їх честі, відчайдушно намагалися відігратися і в кінцівці не склали руки. Євгеній Онищенко примудрився з-під захисника копирснути м’яча головою після кутового — 1:1.

Дніпро — АФСК Київ — 1:1

Голи: Онищенко (90+1) — Вечурко (38).

Дніпро (стартовий склад): Самойленко — Клюс, Віниченко, Онищенко, Пінчук, Пиріг, Івахно, Мартян, Бистрицький, Шаповал, Коас.

АФСК (стартовий склад): Примаченко — Гарнага, Зеленько, Ключик, Куртяк, Нагайський, Нагорний, Нескей, Олабін, Сахно, Вечурко.

Молодь б’є Кремінь з голом 20-річного Галати переграє ВПК-Агро (відео)