Кремінь з голом 20-річного Галати переграє ВПК-Агро (відео)

У матчі першого туру Першої ліги зустрічалися Кремінь та ВПК-Агро. Гра завершилася перемогою Кременя — 2:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Дениса Галати

Тренерський штаб Кременя з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Денила Сидоренка та 20-річного нападника Дениса Галату. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний хавбек Тугай Алізаде та 21-річний нападник Максим Навроцький.

Тренерськйи штаб ВПК-Агро з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Віктора Бабічина, 20-річного захисника Романа Сливу, 21-річного хавбека Дмитра Шевченка, 20-річного хавбека Івана Литвиненка. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Данило Колесник.

Вже на шостій хвилині Кремінь відкрив рахунок в матчі. Зозуля віддав пас прямо на Авер’янова, який без проблем реалізував вихід один на один — 1:0.

На 78-й хвилині господарі зняли всі питання про переможця матчу. Після передачі Білоусова з гострого кута забив 20-річний Денис Галата — 2:0. Матч завершився впевненою перемогою Кременя.

Кремінь — ВПК-Агро — 2:0

Голи: Авер’янов (6), Галата (78).

Кремінь: Старченко — Білоусов, Курелех, Д. Сидоренко, Авер’янов (Алізаде, 90+1), Мурашов, Бичков (Білоус, 63), В. Сидоренко, Галата (Навроцький, 79), Пилипенко (Орел, 86), Панчишин.

ВПК-Агро: Бабічин — Будняк, Зозуля, Коберідзе, Косовський, Куліш, Литвиненко (Колесник, 73), Палюх, Плечій (Вісенте, 42), Слива, Шевченко (Сухар, 68).