Гол 18-річного Шпирьонка допоміг Альянсу переграти новачка УПЛ (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Металіст 1925 та Альянс. Гра завершилася перемогою першолігового Альянсу — 3:1. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного нападника харків’ян Владислава Дмитренка та 18-річного нападника Альянсу Артема Шпирьонка

Тренерський штаб Металіста 1925 з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Амара Квакіча, 21-річного нападника Владислава Дмитренка та 20-річного нападника Валерія Блажка.

У другому таймі у гру увійшли: 19-річний голкіпер Максим Коваленко й 20-річний хавбек Дмитро Криськів.

Гості активно розпочали гру і на 12-й хвилині вийшли уперед. Відзначився Ярошенко. На 38-й хвилині молодий нападник Металіста 1925 Дмитренко зрівняв рахунок. Проте, ще до завершення першого тайму гравці Альянса забили двічі. Відзначилися 18-річний Шпирьонок та Лебеденко.

Металіст 1925 — Альянс — 1:3

Голи: Дмитренко (38) — Ярошенко (12), Шпирьонок (39), Лебеденко (43).

Металіст 1925: Шеліхов (М. Коваленко, 46) — Ченбай, Квакіч, Єрмаков, І. Коваленко (Ременюк, 46), Еногела, Савін, Задерака, Фабіньо (Криськів, 62; Шершень, 79), Дмитренко, Блажко (Островський, 87).

Без переможця Молоді не достиснули: Маріуполь завершив турецький збір нічиєю