Молоді не достиснули: Маріуполь завершив турецький збір нічиєю

У контрольному матчі зустрічалися Маріуполь та Бурсаспор. Гра завершилася нічиєю — 1:1. Відзначаємо присутність у стартовому складі Маріуполя одного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Остап Маркевич з перших хвилин випустив 20-річного хавбека Олексія Кащука. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний воротар Микита Турбаєвський, 18-річний захисник Богдан Поталов, 17-річний захисник Данило Удод, 18-річний нападник Артур Микитишин, 20-річний захисник Олександр Драмбаєв, 19-річний хавбек Родіон Плакса та 17-річний хавбек Михайло Хромей.

Азовці провели свій заключний спаринг на турецькому зборі. Суперником підопічних Остапа Маркевича став турецький Бурсаспор.

Перший тайм пройшов з великою перевагою азовців. Однак Горбунов, Кулаков і Мишньов свої моменти не реалізували. Під завісу тайму Бурсаспор провів контратаку і заробив пенальті, який реалізував Емірхан Айдоган.

Фото fcmariupol.com.

Після перерви маріупольці знову домінували, і на 73-й хвилині Чоботенко зрівняв рахунок після флангової передачі Стасюка. Матч завершився внічию.

Бурсаспор — Маріуполь — 1:1

Голи: Айдоган (44, пенальті) — Чоботенко (73).

Маріуполь: Кудрик (Турбаєвський, 46) — Стасюк, Чоботенко, Микицей (Удод; гравець на перегляді, 46), Меліченко (Драмбаєв, 58), Чех, Петерман (Микитишин; гравець на перегляді, 58), Мишньов (Плакса, 60), Кащук (Топалов, 46), Кулаков (Поталов, 70), Горбунов (Хромей, 60).

Не здужали Гол 20-річного новачка не допоміг команді Першої ліги вистояти у грі з Десною

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?