Колос із голом 21-річного Сорокіна переграє конкурента з УПЛ

У контрольному матчі зустрічалися Колос та Львів. Спаринг завершився перемогою ковалівської команди — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного півзахисника Колоса Станіслава Сорокіна

Руслан Костишин з перших хвилин випустив: 21-річного півзахисника Станіслава Сорокіна та 20-річного хавбека Мамаду Данфа. У другому таймі у гру увійшли: 18-річний голкіпер Кіріл Фесюн, 17-річний захисник В’ячеслав Ставничий, 19-річний нападник Антон Салабай, 18-річний Кирило Сенько.

Перевага підопічних Костишина не викликала сумнівів: ковалівці контролювали м’яч, і ситуацію на полі, а підсумком переваги став гол на 25-й хвилині. Сітчінава виборов верховий м’яч, і вивів на побачення із воротарем Сорокіна. Станіслав свій шанс не змарнував і відкрив рахунок — 1:0.

Подвоїли перевагу ковалівці на початку другого тайму. Після подачі зі штрафного найспритнішим був Олександр Чорноморець, який відправив м’яча у сітку — 2:0.

Львів’яни реалізували чи не єдиний свій момент у грі: м’яч після дальнього удару влучив у стійку воріт, які захищав молодий Кіріл Фесюн, а на добиванні найспритнішим був форвард Львова.

Колос — Львів — 2:1

Голи Колоса: Сорокін, Чорноморець.

Колос: Маханьков (Фесюн, 46) — Ром, Петров (Ставничий, 46), Новак, Чорноморець, Задоя, Нгамба, Данфа (Салабай, 46), Ільїн, Сорокін, Сітчінава.

У другому таймі на заміну виходили: Нурієв, Костишин, Чурко, Саків, Сенько.