З грифом секретності: Рух мінімально переграє Верес (відео)

У контрольному матчі зустрічалися рівненський Верес та Рух. Гра завершилася мінімальною перемогою львів’ян — 1:0. Відзначимо, що спаринг пройшов за зачиненими дверима

Тренерський штаб Руху з перших хвилин випустив: 21-річного хавбека Остапа Притулу, 20-річного нападника Ростислава Ляха. На 11-й хвилині у гру увійшов 17-річний хавбек Іван Варфоломєєв.

У другому таймі на полі з’явився 17-річний хавбек Олег Федор.

Тренерський штаб Вереса не надав складу команди.

Успішним для львів’ян був початок другої 45-хвилинки. Рухівці розігнали класну атаку центром поля: Борячук обігрався у стінку із Климчуком, обіграв оборонця Вереса та перекинув м’яча за комірець воротарю рівненської команди — 1:0.