Маріуполь із дублем Кащука громить у Туреччині команду Першої ліги (відео)

У контрольному матчі на турецьких зборах зустрічалися Маріуполь та Полісся. Поєдинок завершився впевненою перемогою Маріуполя — 3:0. Відзначаємо дубль 21-річного хавбека Олексія Кащука

Остап Маркевич з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

У другому таймі у гру увійшли: 19-річний воротар Микита Турбаєвський, 20-річний захисник Олександр Драмбаєв, 20-річний хавбек Олексій Кащук, 18-річний захисник Данило Удод, 18-річний хавбек Михайло Хромей, 19-річний Родіон Плакса, 17-річний нападник Артур Микитишин.

Перший тайм пройшов за домінування Маріуполя. Після перерви, незважаючи на заміни, маріупольці продовжували контролювати гру і створювати моменти біля чужих воріт. І на 62-й хвилині досягли свого. Кулаков, отримавши м’яча метрах в семи від воріт, холоднокровно переграв голкіпера суперників. В кінці спарингу двічі відзначився Кащук. Олексій обидва рази перехоплював м’ячі на чужій половині поля і майстерно реалізовував виходи один на один.

Фото fcmariupol.com.

Маріуполь — Полісся — 3:0

Голи: Кулаков (62), Кащук (86, 89).

Маріуполь (1-й тайм): Кудрик — Стасюк, Чоботенко, Микицей (гравець на перегляді), Меліченко, Чех, Петерман, Мишньов, Топалов (гравець на перегляді, 42), Горбунов, Кулаков.

Маріуполь (2-й тайм): Турбаєвський — Драмбаєв, Удод (гравець на перегляді), Чоботенко, Стасюк, Чех, Мишньов (Хромей, 58), Петерман (Плакса, 69), Кащук, Микитишин (гравець на перегляді), Кулаков.

Подужали Нікополь із голом 19-річного нападника переграв команду УПЛ (відео)