Нікополь із голом 19-річного нападника переграв команду УПЛ (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Дніпро-1 та Нікополь. Поєдинок завершився перемогою команди з Другої ліги — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападника Нікополя Миколи Рогуліна

Тренерський штаб Дніпра-1 з перших хвилин випустив: 17-річного голкіпера Якова Кінарейкіна, 18-річного захисника Микиту Кононова, 19-річного хавбека Андрія Кіреєва, 18-річного хавбека Арсенія Батагова, 18-річного хавбека Івана Матюшенка, 20-річного хавбека Максима Тяпкіна, 19-річного хавбека Максима Соловйова, 19-річного півзахисника Валентина Рубчинського. У другому таймі у гру увійшов 18-річний хавбек Ярослав Бутіч.

Тренерський штаб Нікополя довірив місце у складі: 19-річному захиснику Денису Швиденку, 18-річному нападнику Богдану Горі, 19-річному нападнику Миколі Рогуліну, 19-річному захиснику Сергію Зайцю.

Нікополь, граючи дисципліновано, дуже гостро контратакував, і один з таких епізодів призвів до пенальті, який реалізував Шинкаренко. А ближче до завершення тайму рахунок подвоїв Рогулін. Молодий нападник використав вихід сам на сам.

Фото фейсбук Нікополя.

В другому таймі Нікополь грав вже відверто за рахунком. Дніпро-1 намагався перебудовуватися, але пройти захист суперника не міг — зникли навіть моменти, які хоча б іноді були у першому таймі. Гра трохи пожвавилася після замін (для дозування навантаження за обопільною згодою за Дніпро-1 зіграли футболісти Нікополя), і Бєляєв навіть скоротив рахунок — класно забив головою після подачі Кононова — але на більше часу вже не було.

Дніпро-1 — Нікополь — 1:2

Голи: Бєляєв (89) — Шинкаренко (18, пенальті), Рогулін (41).

Дніпро-1: Кінарейкін — Кононов, Кіреєв, Батагов, Матюшенко, Тяпкін, Соловйов, Ді Франко (Білоус, 73), Білл (Кашеваров, 73), Рубчинський (Бутіч, 73), Бєляєв.

Нікополь: Хома — Хижняк (Горілий, 33), Кіричук, Сидоренко, Швиденко, Матвєєв, Заєць, Шинкаренко, Гора, Рагулін, Фомін (Пула).

Долучився Гол 20-річного українця допоміг Торпедо-БелАЗ вийти в 1/8 фіналу Кубка Білорусії

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?