Верес з молодими захисниками обіграв Карпати (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Верес та Карпати. Матч завершився перемогою рівненців — 2:1. Відзначаємо присутність у стартовому складі Вереса 20-річного захисника Артема Данилюка та 19-річного захисника Ігоря Гука

Юрій Вірт довірив місце у складі 20-річному захиснику Артему Данилюку та 19-річному захиснику Ігорю Гуку.

Львів’яни відкрили рахунок у матчі. Аут на правому фланзі атаки завершився прострілом на лінію воротарської, де гравець Карпат випередив Дмитра Махнєва і Максима Бабійчука, проштовхнувши м’яча у сітку — 1:0. Йшла 18-та хвилина гри.

Щоправда, Верес відповів майже миттєво. Віталій Тимофієнко виконав штрафний, львів’яни відбилися, але м’яча підхопив Віталій Дахновський. Він виконав навіс, який ударом головою замикав Дмитро Махнєв: голкіпер Карпат парирував цей удар, але першим на добиванні був Сергій Петько — 1:1.

Фото фейсбук Вереса.

Ще за чотирнадцять хвилин рівняни забили вдруге. Віталій Тимофієнко увірвався до штрафного Карпат і замість удару, чи прострілу виконав м’який навіс на Михайла Шестакова. Той ударом в один дотик з лінії воротарської шансів голкіперу не залишив.

Карпати — Верес — 1:2

Голи Вереса: Петько (20), Шестаков (34).

Верес: Бабійчук (Ющишин, 46) — Савошко (Солдат, 73), Махнєв (Гончаренко, 73), Гук (Мірошник, 73), Данилюк (Нємчанінов, 73), Кучеров (Кльоц, 46), Петько (Полюлях, 73), Дахновський (Г. Пасіч, 73), Тимофієнко (Є. Пасіч, 73), М. Шестаков (Гегедош, 73), Гайдучик (Сергійчук, 73).