Металіст 1925 на 113-й хвилині добив новачка Другої ліги (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Металіст 1925 та дебютант Другої ліги ФК Вовчанськ. Спаринг завершився перемогою харків’ян — 2:0. Відзначимо, що команди грали 120 хвилин

Матч пройшов на навчально-тренувальній базі в селищі Високий і складався з 120 хвилин гри.

Тренерський штаб Металіста 1925 з перших хвилин випустив 20-річного хавбека Дмитра Криськіва. На 41-й хвилині у гру увійшов 19-річний воротар Максим Коваленко.

У другому таймі на полі з’явилися: 21-річний нападник Владислав Дмитренко та 20-річний нападник Валерій Блажко.

На 32-й хвилині досвідчений нападник Пономар відкрив рахунок у матчі — 1:0. Мінімальна перевага Металіста 1925 трималася аж до 113 хвилини, коли забив Ременюк.

Металіст 1925 — Вовчанськ — 2:0

Голи: Пономар (32), Ременюк (113).

Металіст 1925 (1 та 2 тайми, 1-60 хвилини): Сидоренко (М. Коваленко, 41) — Фабіньо, Ткачук, Шершень, Западня, Габелок, Русин, Криськів, Голодюк, Савін, Пономар.

Металіст 1925 (3 та 4 тайми, 61-120 хвилини): М. Коваленко (Шеліхов 81) — Жичиков, Єрмаков, Цвіренко (І. Коваленко, 91), Ченбай, Задерака, Протасов, Кравченко (Ременюк, 91), Батюшин, Дмитренко, Блажко (Одуеньї, 91).

Не врятував Орендований у Шахтаря 19-річний воротар не допоміг Олександрії уникнути поразки (відео)