Колос мінімально поступається новачку Другої ліги

У контрольному матчі зустрічалися Колос та Лівий берег. Спаринг завершився мінімальною перемогою Лівого берега — 1:0. Відзначаємо присутність у стартовому складі Колоса двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Тренерський штаб Колоса з перших хвилин випустив: 20-річного хавбека Мамаду Данфу та 19-річного нападника Антона Салабая.

У другому таймі у гру увійшли: 18-річний голкіпер Кіріл Фесюн, 17-річний захисник В’ячеслав Ставничий, 21-річний хавбек Станіслав Сорокін, 18-річний хавбек Кирило Сенько та 19-річний захисник Олександр Літвінов.

Колос продовжує підготовку до нового сезону і зіграв черговий спаринг. Цього разу гра відбувалась у Ковалівці на рідному стадіоні Колос. Ковалівці  поступились, пропустивши єдиний гол від Запорожана на початку гри. Капітану Лівого берега вдався красивий дальній удар, врятувати після якого свою команду Євгеній Волинець був безсилий.

А от ковалівцям свої, скажемо відверто нечисленні моменти, реалізувати не вдалось, як підсумок поразка.

Фото koloskovalivka.com.

Колос — Лівий берег — 0:1

Гол: Запорожан (15).

Колос (1 тайм): Волинець — Новак, Золотов, Гавриш, Задоя, Костишин, Богданов, Салабай, Данфа, ГНП, ГНП.

Колос (2 тайм): Фесюн — Петров, Чорноморець, Ставничий, Матіа, Мілько (Літвінов, 65), Сорокін, Альваро, Сенько, Лисенко, ГНП.

Невдача Динамо вчора теж не виграло: кияни грають унічию другий спаринг поспіль (відео)

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?