Маріуполь розпочинає турецький збір з мінімальної перемоги

У контрольному матчі зустрічалися Маріуполь та Пролетер. Двобій завершився мінімальною перемогою української команди — 1:0. Відзначаємо присутність у стартовому складі Маріуполя трьох гравців з реєстру Золотого Таланта

Остап Маркевич з перших хвилин випустив: 17-річного хавбека Микиту Хромея, 20-річного хавбека Івана Кошкоша, 21-річного хавбека Олексія Кащука. На 31-й хвилині  у гру увійшли: 19-річний голкіпер Микита Турбаєвський, 20-річний захисник Олександр Драмбаєв, 19-річний хавбек Родіон Плакса.

Дебют зустрічі був за сербською командою. Однак азовці, відбивши стартовий натиск суперника, перехопили ініціативу. Небезпечно пробивали по воротах Дражевіча Топалов і Стасюк. А на 19-й хвилині Сергій Горбунов відкрив рахунок.

Друга половина (команди вирішили зіграти два тайми по 30 хвилин) спарингу пройшла в не менш цікавій боротьбі. Пролетер в основному робив ставку на стандарти, азовці ж — на швидкі атаки. І випади маріупольців були куди небезпечніше. Однак збільшити свою перевагу підопічним Маркевича не вдалося — щастя відвернулося від Горбунова і Топалова.

Маркевич Турбаєвському: наступного разу ловиш так… Фото fcmariupol.com.

Маріуполь — Пролетер — 1:0

Гол: Горбунов (19).

Маріуполь: Кудрик (Турбаєвський, 31) — Стасюк, Кошкош (Драмбаєв, 31), Чоботенко, Меліченко, Чех, Петерман, Хромей (Плакса, 31), Топалов, Горбунов, Кащук (Хромей, 42).

Не дотиснули Динамо вчора теж не виграло: кияни грають унічию другий спаринг поспіль (відео)