Динамо вчора теж не виграло: кияни грають унічию другий спаринг поспіль (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Динамо та Лозанна. Поєдинок завершився внічию 1:1. Відзначаємо присутність у стартовому складі Динамо трьох гравців з реєстру Золотого Таланта

Мірча Луческу на контрольну гру з Лозанною з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Олександра Сироту, 19-річного хавбека Володимира Бражка й 21-річного нападника Владислава Супрягу.

У другому таймі у гру увійшли: 19-річний захисник Даніл Скорко, 19-річний захисник Костянтин Вівчаренко, 19-річний нападник Владислав Ванат, 17-річний нападник Назар Волошин та 20-річний хавбек Вікентій Волошин.

На сьомій хвилині Лєднєв після пасу Шапаренка увірвався до штрафного і рухався з м’ячем до воріт, проте його прорив не за правилами зупинив Монтейру, і арбітр призначив пенальті у ворота Лозанни. 11-метровий реалізував Родрігес, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

На 48-й хвилині гравці Лозанни зрівняли рахунок. Койл, прийнявши м’яча у штрафному, продавив Вівчаренка і з кута воротарського прострілив у центр, де Рібейро випередив Дубінчака і спрямував м’яча до сітки — 1:1.

Лозанна — Динамо — 1:1

Голи: Рібейро (48) — Родрігес (8, пенальті).

Динамо: Бойко — Кравченко (Скорко, 46), Бражко (Вівчаренко, 46), Сирота (Шабанов, 46), Сідклей (Дубінчак, 46) — Андрієвський (Коробенко, 71), Гармаш (Шепелєв, 46), Лєднєв (В. Волошин, 83), Антюх (Кулач, 64), Родрігес (де Пена, 46) — Супряга (Ванат, 46, Н. Волошин, 71).

Перевірка Львів у спарингу переграє новачка УПЛ (відео)