Колос з низкою молодих гравців програв клубу Другої ліги

У контрольному матчі зустрічалися Колос та Рубікон. Гра завершилася перемогою Рубікону — 2:0. Відзначаємо присутність у стартовому складі Колоса одного гравця з реєстру Золотого Таланта

Колос продовжує підготовку до нового сезону і з 28-го червня стартував другий етап літніх зборів, який проходить в місті Буча. Команда працює в режимі дворазових тренувань і навантаження все ще дуже серйозні.

В п’ятницю на стадіоні міста Гостомель Колос провів контрольний матч проти колективу з Другої ліги Рубікон (Київ).

Тренерський штаб Колоса з перших хвилин випустив 20-річного хавбека Мамаду Данфа. По ходу тайму у гру увійшов 18-річний хавбек Кирило Сенько.

У другому таймі на полі з’явилися: 19-річний захисник Олександр Літвінов, 17-річний захисник В’ячеслав Ставничий, 18-річний захисник Олексій Малакі, 21-річний хавбек Станіслав Сорокін, 19-річний нападник Антон Салабай.

Фото koloskovalivka.com.

У першому таймі голів забито не було, а от у другій половині гри супернику вдалося двічі вразити ворота ковалівців. В середині тайму це зробив Євген Могіль, а на останніх хвилинах другий м’яч провів Артем Пилипенко — 0:2.

Колос — Рубікон — 0:2

Голи: Могіль (63), Пилипенко (87).

Колос (1-й тайм): Маханьков — Матіа, Чорноморець, Гавриш, Петров, Богданов, Мілько, Ільїн, Мамаду, Костишин (Сенько, 31), Лисенко.

Колос (2-й тайм): Кучеренко — Літвінов, Ставничий, Малакі, Новак, Альваро, Задоя, Сорокін, Салабай, Сітчінава, ГНП.

Учись, студент: Зоря з голами молодих знищила захист університетської команди