Учись, студент: Зоря з голами молодих знищила захист університетської команди

У контрольному матчі зустрічалася Зоря та турецький Макуспор. Матч завершився нищівною перемогою українців — 22:0. Відзначаємо забиті м’ячі молодих гравців: дубль 21-річного нападника Даниїла Алефіренка, забитий м’яч 18-річного хавбека Максима Хланя та м’яч 19-річного захисника Дениса Нагнойного

Тренерський штаб Зорі з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний голкіпер Дмитро Мацапура, 19-річний захисник Денис Нагнойний, 18-річний хавбек Максим Хлань та 21-річний нападник Даниїл Алефіренко.

Зоря на зборі у Туреччині провела свій другий контрольний матч. У четвер 1 липня луганчани зіграли з турецьким Макуспором — університетською командою любителів.

Гра завершилася з непристойним рахунком 22:0 на користь Зорі. Звертаємо увагу на дубль 21-річного Даниїла Алефіренка, а також м’ячі 18-річного Максима Хланя та 19-річного Дениса Нагнойного.

Зоря — Макуспор — 22:0

Голи: Гладкий (5), Шахаб (9), Хомченовський (13), Жуніньо (15, 39), Кабаєв (19), Булеца (22), Імереков (35), Вернидуб (43), Фаворов (45), Хлань (50), Громов (51), Нагнойний (55), Крістіан (58), Руфаті (59, пенальті), Назарина (68), Алібеков (75), Ємець (76), Казаков (79), Алефіренко (85, 87), Янаков (86).

Зоря (1 тайм): Шевченко — Булеца, Цвек, Фаворов, Гладкий, Імереков, Жуніньо, Кабаєв, Хомченовський, Шахаб, Вернидуб.

Зоря (2 тайм): Мацапура — Руфаті, Казаков, Алібеков, Назарина, Нагнойний, Хлань, Алефіренко, Крістіан, Громов, Ємець.

Наші за кордоном Вихованець столичної ДЮСШ-15 підписав контракт із володарем Кубка Шотландії

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?