Еліт ліга ДЮФЛУ: тріумф УФК-Карпати у Дніпрі, Динамо U-14 відігралося після поразки

Були зіграні матчі-відповіді плей-оф Еліт ліги ДЮФЛУ серед команд U-14 (футболісти 2007 року народження). Проект Золотий Талант повідомляє результати та розповідає про найцікавіші події. Відзначаємо, що до фіналу чотирьох вийшли Динамо, Шахтар, ДВУФК та УФК-Карпати

12-го червня на полі НТБ Динамо в Конча-Заспі відбувся матч-відповідь між Динамо та ДЮСШ-11 Чорноморець, від якого залежала доля путівки до фінальної стадії змагань, яка складатиметься з півфіналу, фіналу та матчу за третє місце. Перша гра завершилася перемогою одеситів — 1:0.

На дев’ятій хвилині під час чергової атаки динамівців пробив по воротах Човгаленко: з його спробою воротар впорався, відбивши м’яч. На добивання поспішав Ільченко, але одесити у власному штрафному збили киянина, і справедливий пенальті чітко реалізував Попов — 1:0.

Ближче до завершення тайму господарі  змогли відзначитися ще раз: Дехтяр прострілив з лівого флангу і Богданов головою підправив м’яча у дальній кут воріт — 2:0.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

В одному з моментів другого тайму одеситам удалася результативна атака:  воротар Динамо не зміг дотягнутися до м’яча, спрямованого під самісіньку поперечину ударом через себе у виконанні гравця ДЮСШ-11 Чорноморець — 2:1.

В останні хвилини динамівці не відходили від воріт гостей і були винагороджені за свої старання та зусилля. Після чергової подачі зі штрафного Попов влучив у поперечину, від якої м’яч відскочив до Богданова, і той з метра головою спрямував його в сітку. Тож Динамо U-14 здобуло перемогу та вийшло до фінальної частини змагань.

Донецький Шахтар не залишив шансів Маріуполю — 5:0. За гірників забивали: Степанов (двічі), Діденко, Ухань, Форманюк.

Гравці ДВУФК на виїзді розгромили Зміну-Оболонь — 3:0. Таким чином, дніпряни впевнено виграють у цій дуелі, не пропустивши жодного м’яча за два матчі.

У ще одному поєдинку футболісти УФК-Карпати на виїзді мінімально переграли ДАФ Дніпро — 1:0. Львів’яни виходять до фінальної частини змагань.

Плей-оф

Матчі-відповіді

12 червня

ДАФ Дніпро — УФК-Карпати (Львів) — 0:1 (перший матч — 0:2)

Зміна-Оболонь (Київ) — ДВУФК (Дніпро) — 0:3 (0:1)

Шахтар (Донецьк) — Маріуполь — 5:0 (3:1) (відео)

Динамо (Київ) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 3:1 (0:1) (відео)

Еліт ліга: Динамо U-16 і ДВУФК після виїзних нічиїх вдома переконливо виграли

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (26%, 104 голосов)
  • Родіон Плакса (Маріуполь) (21%, 86 голосов)