Еліт ліга: Динамо U-16 і ДВУФК після виїзних нічиїх вдома переконливо виграли

Відбулися матчі-відповіді плей-оф Еліт ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження). Проект Золотий Талант повідомляє результати матчів та розповідає про найцікавіші події. Відзначаємо, що до фіналу чотирьох вийшли Динамо, Шахтар, ДВУФК та УФК-Карпати

На одному з полів заміської бази ФК Динамо (Київ) у Віті-Литовській відбувся матч-відповідь плей-оф Еліт ліги ДЮФЛУ між київським Динамо та Маріуполем. Перший поєдинок, незважаючи на відчутну перевагу підопічних Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка, завершився результативною нічиєю — 1:1.

Кияни активно розпочали гру і на 16-й хвилині відкрили рахунок. Зоренко на лівому фланзі притримав м’яча, кинув у прорив до штрафного Янчишина, а той навісив на дальній кут воротарського, де Кремчанін набіг та зльоту пробив точно по воротах — 1:0.

На 49-й хвилині динамівці збільшили свою перевагу. Після подачі з кутового захисники суперника забули у власному штрафному Гусєва, й Олексій головою переправив м’яча у кут воріт — 2:0.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

У підсумку перемога Динамо — 2:0, яка вивела їх до фінального турніру. Вирішальні поєдинки за медалі в цій віковій категорії відбудуться 24-27 червня у Мукачевому.

Донецький Шахтар вдруге поспіль переграв Зміну-Оболонь та вийшов до фінального турніру. Матч-відповідь завершився перемогою гірників — 2:1. За Шахтар забивали Дубровний та Демченко.

Гравці ДВУФК вдома переграли ДЮСШ-11 Чорноморець — 2:0. У першому матчі команди зіграли в результативну нічию (1:1). Таким чином, саме дніпряни вийшли до фінального турніру.

У ще одному матчі футболісти УФК-Карпати на виїзді переграли ДАФ Дніпро — 2:1. Нагадаємо що у першому матчі львів’яни здобули впевнену перемогу — 4:2. Таким чином, саме УФК-Карпати стали переможцями цього протистояння.

Плей-оф

Матчі-відповіді

12 червня

ДАФ Дніпро — УФК-Карпати (Львів) — 1:2 (перший матч — 2:4)

Зміна-Оболонь (Київ) — Шахтар (Донецьк) — 1:2 (1:3) (відео)

Динамо (Київ) — Маріуполь — 2:0 (1:1) (відео)

ДВУФК (Дніпро) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 2:0 (1:1) (відео)

Динамо проти Шахтаря: відбулося жеребкування фіналу Еліт ліги сезону 2020/2021

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (26%, 104 голосов)
  • Родіон Плакса (Маріуполь) (21%, 86 голосов)