Із Забарним на нуль: збірна України у більшості громить Кіпр у заключному матчі перед Євро

У контрольному матчі зустрічалися збірні України та Кіпру. Гра пройшла на харківському ОСК Металіст. Відзначаємо появу у складі збірної України 18-річного захисника Іллі Забарного. Матч завершився розгромною перемогою збірної України — 4:0

Андрій Шевченко з перших хвилин випустив 18-річного захисника Іллю Забарного. У запасі залишилися: 19-річний голкіпер Анатолій Трубін та 18-річний півзахисник Георгій Судаков. Звертаємо увагу, що Забарний у цьому матчі грав на правому фланзі захисту.

У складі збірної Кіпру не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 17-річний хавбек Лоїзос Лоїзу.

Господарі активно розпочали гру, але реалізувати свої нагоди не змогли. Шикарні моменти мав Роман Яремчук, але нападник збірної України двічі не зумів переграти Панаї. Досягнули свого українці на 36-й хвилині, коли Зубкова збив Панайоту. Арбітр призначив пенальті і вилучив гравця Кіпру. Одинадцятиметровий реалізував Ярмоленко — 1:0. У компенсований час був призначений другий пенальті у ворота Кіпру. Цього разу з позначки забив Зінченко — 2:0. Команди пішли на перерву за комфортної переваги українців.

На 59-й хвилині після прострілу Марлоса відзначився Роман Яремчук, який забив у порожні ворота — 3:0. Перевага українців тотальна, у Кіпру в меншості взагалі нічого не виходить. На 65-й хвилині після удару Ярмоленка і рикошету від гравця суперника м’яч залетів у ворота — 4:0. На 67-й хвилині у гру увійшов Судаков. На 84-й хвилині на полі з’явився Лоїзу.

У підсумку, матч завершується розгромною перемогою збірної України.

Україна — Кіпр — 4:0

Голи: Ярмоленко (37, пенальті, 65), Зінченко (45+2, пенальті), Яремчук (59).

Вилучення: Панайоту (36).

Україна: Пятов — Соболь, Кривцов, Забарний, Матвієнко (Караваєв, 61), Маліновський (Судаков, 67), Макаренко (Степаненко, 46), Зінченко, Зубков (Марлос, 46), Ярмоленко (Шапаренко, 70), Яремчук (Бєсєдін, 67).

Кіпр: Панаї — Каро, Сотеріу, Іоанну, Артіматас (Гогіч, 78), Коріаку (Захаріо, 69), Панайоту, Авраам (Косулос, 46), Піттас (Лоїзу, 84), М. Еліа (Крістофі, 46), Папуліс (Кастанос, 61).

Сподівання Трубін: на Євро прагнемо показати хороший футбол і досягнути результату

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців травня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (33%, 82 голосов)
  • Данило Сікан (Маріуполь) (20%, 51 голосов)