Динамо громить Колос: Ванат та Салабай дебютують в УПЛ

У матчі 26-го туру УПЛ зустрічалися Колос та Динамо. Гра проходила у Ковалівці, на стаідоні Колос. Матч завершився розгромною перемогою Динамо — 3:0. Відзначаємо дебют 19-річного нападника Динамо Владислава Ваната та 18-річного хавбека Колоса Антона Салабая

У складі Колоса на гру з Динамо не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 21-річний півзахисник Станіслав Сорокін, 18-річний хавбек Антон Салабай та 18-річний Сенько Кирило.

Мірча Луческу довірив місце у складі 18-річному захиснику Іллі Забарному. У запасі залишилися: 20-річний захисник Олександр Сирота та 19-річний нападник Владислав Ванат.

У першому таймі кияни контролювали хід зустрічі і досягли свого вже у компенсований час. Забив Денис Гармаш. У Другому таймі кияни забили ще двічі. Відзначилися Шапаренко та Миколенко — 3:0. На 68-й хвилині у гру увійшов Сорокін.  На 81-й хвилині у гру увійшов Владислав Ванат, а на 90+1 — Салабай. Для молодих талантів це дебют в УПЛ. Матч завершився розгромною перемогою Динамо — 3:0.

Кияни виграють УПЛ, а Колос фінішує четвертим.

Колос — Динамо — 0:3

Голи: Гармаш (45+1), Шапаренко (57), Миколенко (65).

Колос: Волинець — Чорноморець, Петров, Новак, Гавриш (Ільїн, 68), Золотов, Чурко (Салабай, 90 + 1), Оріховський (Нгамба, 56), Задоя, Антюх (Сорокін, 68), Лисенко (Хльобас, 56).

Динамо: Бущан — Миколенко, Попов, Забарний, Кендзьора, Сидорчук, Родрігес (Сідклей, 72), Шапаренко (Дуелунд, 81), Гармаш (Лєднєвв, 72), Караваєв (Циганков, 59), Бесєдін (Ванат, 81).

Чемпіонат U-21 Ваната не спинити: 19-річний нападник голом допоміг Динамо розгромити Колос (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)