Молоді таланти Шахтаря під керівництвом Маркевича не пустили Десну в єврокубки

У матчі заключного туру УПЛ зустрічалися Маріуполь та Десна. Гра проходила у Маріуполі, на стадіоні ім. Бойка. Матч завершився перемогою Маріуполя — 4:1 Відзначаємо дубль 20-річного нападника Данила Сікана, а також голи 17-річного Олега Очеретька та 20-річного Артема Бондаренка

Остап Маркевич на гру з Десною випустив: 21-річного голкіпера Павла Кравцова, 20-річного захисника Олександра Драмбаєва, 18-річного захисника Марка Мампассі, 21-річного захисника Назарія Муравського, 17-річного хавбека Олега Очеретька, 20-річного хавбека Олексія Кащука, 19-річного Ельдара Кулієва та 20-річного Данила Сікана. У запасі залишилися: 19-річний півзахисник Родіон Плакса та 20-річний півзахисник Артем Бондаренко.

У запасі Десни залишився 20-річний нападник Денис Демяненко.

Наприкінці першого тайму гості відкрили рахунок. Забив Конопля — 0:1.

На 55-й хвилині у гру увійшов Бондаренко. Зрівняли рахунок господарі на 59-й хвилині. Очеретько у дотик пробив у верхній кут — 1:1. Через три хвилини Домбровський отримав другу жовту і був вилучений. На 63-й хвилині після навісу Стасюка Сікан вивів Маріуполь уперед — 2:1. Для Даниїла це дебютний м’яч у 2021 році в УПЛ і третій в сезоні. На 76-й хвилині Сікан реалізував вихід один на один і забив свій другий м’яч у матчі — 3:1. На 80-й хвилині у гру увійшов Родіон Плакса.

На 85-й хвилині Бондаренко доводить рахунок до розгромного — 4:1. Матч завершився розгромною перемогою Маріуполя. Він завершує сезон 11-м, а Десна — 6-ю.

Маріуполь — Десна — 4:1

Голи: Очеретько (59), Сікан (63, 76), Бондаренко (85) — Конопля (44).

Маріуполь: Кравцов — Драмбаев, Мампассі, Муравський (Чоботенко, 55), Меліченко, Чех, Очеретько (Тищенко, 72), Кащук (Бондаренко, 55), Горбунов (Стасюк, 46), Кулієв, Сікан (Плакса, 80).

Десна: Паст — Сухоцький (Мостовий, 69), Гітченко, Тамм (Чепурненко, 83), Конопля, Огіря (Арвеладзе, 83), Домбровський, Калітвінцев, Картушов, Гуцуляк (Єрмаков, 69), Безбородько.

Чемпіонат U-21 Маріуполь розгромом аутсайдера убезпечив своє восьме місце, у Байдала — срібна бутса (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Артур Микитишин (Шахтар U21/U19) (36%, 141 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (18%, 69 голосов)