21-річний Алефіренко забиває дебютний гол в УПЛ: його Зоря переграє Олександрію

У матчі 26-го туру  чемпіонату України зустрічалися Зоря та Олександрія. Гра проходила у Запоріжжі, на Славутич Арені. Матч завершився перемогою Зорі — 2:1. Відзначаємо дебютний м’яч в УПЛ 21-річного нападника Зорі Даниїла Алефіренка

Віктор Скрипник на гру з Олександрією з перших хвилин випустив 19-річного нападника Аллахяра Сайядманеша. У запасі залишилися: 18-річний захисник Юрій Дудник, 21-річний нападник Даниїл Алефіренко, 19-річний захисник Нагнойний Денис та 19-річний нападник Фрімпонг.

Володимир Шаран довірив місце у складі 21-річному захиснику Олександру Мельнику. У запасі залишився 19-річний півзахисник Мустафаєв Еміль.

На 63-й хвилині господарі відкрили рахунок. Після навісу Циганікса забив Гладкий — 1:0. На 69-й хвилині у гру увійшов Мустафаєв, а на 70-й Нагнойний та Алефіренко. На 73-й хвилині Алефіренко реалізував вихід один на один і забив свій дебютний м’яч в УПЛ — 2:0. На 78-й хвилині у гру увійшов Фрімпонг, для молодого нападника це дебют в УПЛ. На 86-й хвилині Вантух скоротив відставання у рахунку — 2:1.

Матч завершився перемогою Зорі — 2:1. Команда Скрипника фінішує третьою, а Олександрія — сьомою.

Зоря — Олександрія — 2:1

Голи: Гладкий (63), Алефіренко (73) — Вантух (86).

Зоря: Васіль — Гринь, Руфаті, Цвек, Циганікс, Казаков, Назарина, Луньов (Нагнойний, 70), Шахаб, Аллахяр (Фрімпонг, 77), Гладкий (Алефіренко, 70).

Олександрія: Паньків — Мельник, Ковалець, Третьяков (Новіков, 69), Мірошниченко (Стецьков, 78), Дришлюк, Лучкевич, Гречишкін (Мустафаєв, 69), Вантух, Бондаренко (Бабогло, 78), Устименко (Сітало, 59).

Чемпіонат U-21 Олександрія без мотивації набила Зорі півдюжини голів (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)