Колос без проблем розібрався з Олександрією на її полі

У матчі 25-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Олександрія та Колос. Гра проходила у Кропивницькому, на стадіоні Зірка. Відзначаємо появу у складі Олександрії одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Колоса — 2:0

Володимир Шаран довірив місце у складі 21-річному захиснику Олександру Мельнику.

Руслан Костишин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 21-річний півзахисник Станіслав Сорокін та 20-річний нападник Євгеній Ісаєнко.

У першому таймі гравці Колоса володіли ініціативою, проте в завершальній стадії атаки у підопічних Костишина відчувалися проблеми. В підопічних Шарана моментів у першій половині зустрічі не було. На 42-й хвилині ковалівці досягли свого. Петров реалізував пенальті — 0:1. За мінімальної переваги Колоса команди пішли на перерву.

На 57-й хвилині гравці Колоса забили вдруге. Після подачі Богданова забив Оріховський — 0:2. На 86-й хвилині у гру увійшов Євгеній Ісаєнко.

Відігратися гравці Олександрії так і не змогли. Матч завершився перемогою Колоса. У ковалівців — 41 заліковий пункт і 4 місце, в Олександрії — 29 очок і 8 місце.

Олександрія — Колос — 0:2

Голи: Петров (42, пенальті), Оріховський (57).

Олександрія: Білик — Мельник, Бабогло, Стецьков, Мірошніченко, Дришлюк (Бондаренко, 62), Глоба (Вантух, 46), Шастал (Новіков, 62), Гречишкін, Банада, Устименко (Ковалець, 46).

Колос: Волинець — Кравченко, Мілько (Задоя, 82), Гавриш, Петров, Золотов, Богданов, Антюх (Хльобас, 72), Оріховський (Новак, 82), Ільїн, Лисенко (Ісаєнко, 86).

Чемпіонат U-21 Олександрія розгромила Колос і впритул наблизилася до третього місця

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Артур Микитишин (Шахтар U21/U19) (36%, 141 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (18%, 69 голосов)