21-річний Мацапура провів третій сухий матч в сезоні: його Зоря переграла дніпрян

У матчі 25-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Дніпро-1 та Зоря. Гра проходила на Дніпро-Арені. Відзначаємо появу у складі Зорі одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився мінімальною перемогою Зорі — 1:0

Ігор Йовічевіч не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 17-річний хавбек Єгор Ярмолюк.

Віктор Скрипник  довірив місце у складі 21-річному голкіперу Дмитру Мацапурі. У запасі залишилися: 19-річний нападник Владислав Рибак та 19-річний нападник Аллахяр Сайядманеш.

У першому таймі гра проходила у невисокому темпі. З небезпечних нагод можна пригадати удар Піхальонка, який парирував Мацапура, а також удар Кочергіна вище воріт. Команди пішли на перерву за нулів на табло.

На 48-й хвилині м’яч після удару Іванісені влучив у стійку. Зоря володіє ініціативою, але підопічні Йовічевіча організовано захищаються. На 69-й хвилині дніпряни залишилися у меншості. За грубу гру було вилучено Ігнатенка. Арбітр ухвалив рішення після перегляду VAR.

На 74-й хвилині у гру увійшов Аллахяр Сайядманеш. На 77-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Дніпра-1 за фол Тейлора проти Назарини. Одинадцятиметровий реалізував Юрченко — 0:1. На 85-й хвилині попередження отримав Аллахяр.

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Зорі. У Зорі 45 очок, у Дніпра-1 — 30. Команди посідають третє та сьоме місця відповідно.

Дніпро-1 — Зоря — 0:1

Голи: Юрченко (79, пенальті).

Вилучення: Ігнатенко (69).

Дніпро-1: Юрчук — Тейлор, Дуглас, Сваток, Дубінчак, Адамюк (Цуріков, 84), Ігнатенко, Булеца (Білл, 83), Піхальонок, Чуже, Довбик.

Зоря: Мацапура — Фаворов, Вернидуб, Іванісеня (Цвек, 83), Жуніор Рейс, Назарина, Кочергін, Хомченовський, Юрченко, Кабаєв, Громов (Аллахяр, 74).

Чемпіонат U-21 Лише по перерві молодіжка Дніпра-1 без Поклонського дотисла Зорю (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Артур Микитишин (Шахтар U21/U19) (36%, 141 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (18%, 69 голосов)