Олександрія U-21 розгромила Колос і впритул наблизилася до третього місця

У заключному на сьогодні матчі 25 туру чемпіонату U-21 Олександрія вдома переграла Колос, перервавши його солідну п’ятиматчеву переможну серію

Рахунок у грі господарі відкрили на 29-й хвилині: після атаки правим флангом Еміль Мустафаєв зробив навіс у карний майданчик, але ніхто не дотягнувся до м’яча, який влетів у нижній кут воріт Олексія Друі. А за сім хвилин жовто-чорні розіграли швидку позиційну атаку по центру, на ударну позицію вийшов Ян Каранга і подвоїв перевагу Олександрії — 2:0.

У середині другої половині у ковалівців з’явилася надія на порятунок. Кирило Сенько неймовірним ударом у дев’ятку воріт скоротив відстань — 1:2. Це був ювілейний 10-ий гол Кирила у нинішньому чемпіонаті.

Проте олександрійці дуже швидко відновили «+2» — Антон Богдан після перехоплення у центрі влучно пробив у кут воріт Друі, відзначає офсайт Колоса.

А вже у компенсований час арбітр Анатолій Абдула призначив вільний удар у карному майданчику ковалівців після того, як Друі взяв м’яч в руки після рикошету від Єгора Цикало. Господарі розіграли вільний і Матвій Харченко, який щойно вийшов на заміну, поставив крапку у цьому поєдинку.

Олександрія перемагає і залишається у Топ-4 турнірної таблиці, а Колос опустився на шосту сходинку (у паралельному матчі Дніпро-1 переграв Зорю 4:2 і випередив ковалівців).

Олександрія U-21 — Колос U-21 — 4:1

Голи: Еміль Мустафаєв (29), Ян Каранга (37), Антон Богдан (66), Матвій Харченко (90+3) — Кирило Сенько (64).

Вилучення: Антон Салабай (68).

Олександрія U-21: Борисенко — Кобенда, Микитюк, Коноваленко, Пастухов, Петренко, Маєр (Богдан, 56), Каранга (Харченко, 90+1), Кобеляш, Мустафаєв, Гаркуша (Андріца, 81).

Тренер: Олександр Ломко.

Колос U-21: Друі — Марчук, Цикало, Малакі, Літвінов, Жозе Мартін (Криворучко, 83), Соловйов (Столяр, 76), Духота (Савенюк, 56), Шамич (Голуб, 76), Сенько (Колесник, 72), Салабай.

Тренер: Владислав Савчук.

Чемпіонат U-21: Рух уже сьогодні може замовити собі бронзові медалі

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців квітня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (26%, 62 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (24%, 57 голосов)