Дніпро-1 з голом екс-хавбека молодіжної збірної громить Минай (відео)

У матчі 23-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Дніпро-1 та Минай. Гра проходила на Дніпро-Арені. Відзначаємо появу у складах команд трьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Дніпра-1 — 3:0

Ігор Йовічевіч з перших хвилин випустив 19-річного півзахисника Арсенія Батагова. У запасі залишився 17-річний хавбек Єгор Ярмолюк.

Микола Цимбал довірив місце у складі: 21-річному захиснику Міславу Матічу та 20-річному нападнику Рустаму Ахмедзаде. У запасі залишився 20-річний захисник Владислав Чушенко.

На 18-й хвилині господарі могли відкривати рахунок, але Довбик з пенальті пробив вище воріт. На 21-й хвилині попередження отримав Батагов. Досягли свого господарі на 28-й хвилині, коли забив Артем Довбик — 1:0. Цього разу нападник Дніпра-1 не схибив. Через чотири хвилини Булеца зі штрафного влучив у дев’ятку — 2:0. Наприкінці першого тайму господарі знову отримали право на пенальті. Цього разу підійшов до м’яча Чуже і не схибив — 3:0.

На 65-й хвилині Ткачук відправив м’яча у сітку, але після перегляду VAR гол скасували. На 76-й хвилині у гру увійшов Єгор Ярмолюк.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Дніпра-1. Дніпряни виходять на сьоме місце, а Минай йде останнім.

Дніпро-1 — Минай — 3:0

Голи: Довбик (28), Булеца (32), Чуже (44, пенальті).

Нереалізований пенальті: Довбик (24).

Дніпро-1: Юрчук — Тейлор, Дуглас, Сваток, Дубінчак, Батагов, Ді Франко, Булеца (Хобленко, 75), Чуже (Гонсалвез, 81), Когут (Білл, 50), Довбик (Ярмолюк, 76).

Минай: Попович — Матіч, Бойко, Ткачук (Багайоко, 84), Маємбе (Петрусенко, 46), Саків (Малепе, 83), Нурієв, Сніжко, Лопирьонок, Ахмедзаде, Мілевський (Угочукву, 83).

Чемпіонат U-21 Минай не витримав атак Тяпкіна: у нього хет-трик (відео)