17-річний хавбек Нестеренко дебютує в УПЛ: його Ворскла розгромно поступається Колосу

У  матчі 23-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Колос та Ворскла. Гра проходила у Ковалівці, на стадіоні Колос. Відзначаємо появу у стартовому складі Ворскли двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Колоса — 3:0

Руслан Костишин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У запасі залишився 20-річний нападник Євгеній Ісаєнко.

Юрій Максимов довірив місце у складі: 20-річному захиснику Наджеебу Якубу та 20-річному півзахиснику Ібрахіму Кане. У запасі залишалися: 17-річний воротар Павло Ісенко, 17-річний півзахисник Іван Нестеренко, 19-річний нападник Данило Кравчук.

У першому таймі було багато боротьби, але дуже мало конструктиву. Голкіпери команди відверто сумували.

На початку другого тайму господарі відкрили рахунок. Після подачі Богданова відзначився Костишин-молодший — 1:0. На 63-й хвилині у гру увійшов Євгеній Ісаєнко. На 66-й хвилині Чурко з пенальті не переграв Різника, але першим опинився на добиванні — 2:0.

На 72-й хвилині у гру увійшов Кравчук, а на 85-й — Нестеренко. Для 17-річного Нестеренка це дебют в УПЛ. На 87-й хвилині рахунок став розгромним. Відзначився Смирний — 3:0.

У підсумку, матч завершився перемогою Колоса. В обох команд тепер по 37 очок.

Колос — Ворскла — 3:0

Голи: Костишин (47), Чурко (66), Смирний (87).

Нереалізований пенальті: Чурко (66).

Колос: Кучерук — Кравченко, Новак, Петров, Чорноморець, Мілько, Богданов (Задоя, 89), Антюх (Смирний, 63), Костишин (Ільїн, 78), Чурко (Нагмба, 90), Хльобас (Ісаєнко, 63).

Ворскла: Різник — Яворський, Чеснаков, Альюн, Якубу, Кане, Скляр (Челядін, 72), Тілль (Нестеренко, 85), Пуцлін (Луізао, 67), Степанюк (Кравчук, 72), Кулач.

Чемпіонат U-21 Колос з хет-триком 18-річного хавбека розбив захист Ворскли й наздогнав її таблиці (відео)