Хавбек молодіжної збірної України забив перший хет-трик у нинішньому сезоні УПЛ

У 20-му турі Прем’єр-ліги відбулися дві знакові події, на які варто звернути особливу увагу: 20-річний півзахисник Маріуполя Артем Бондаренко відзначився хет-триком у матчі з Інгульцем (4:3) і у тому ж матчі, 20-річний нападник Інгульця Ілля Шевцов забив свій дебютний м’яч в УПЛ. Також відзначимо сьомий сухий матч 19-річного голкіпера Шахтаря Анатолія Трубіна і дебют в елітному українському дивізіоні 19-річного півзахисника Львова Сергія Топчія

Безумовно, головного подією 20-го туру УПЛ став хет-трик 20-річного хавбека Маріуполя та молодіжної збірної України Артема Бондаренка у ворота Інгульця (4:3). Артем своїми забитими м’ячами приніс довгоочікувану дебютну у весняній частині перемогу для своєї команди.

До того ж, Бондаренко став автором першого хет-трику в Прем’єр-лізі нинішнього сезон, а також увійшов до числа гравців, які за найменші часові проміжки забивали три м’ячі. Для хет-трику молодому хавбеку знадобилося всього 15 хвилин. Відзначимо, що два із трьох м’ячів Артем забив з пенальті і це свідчить про довіру до молодого хавбека з боку тренерського штабу та партнерів по команді.

Бондаренко забиває Малишу з пенальті. Фото fcmariupol.com.

Відзначаємо дебютний забитий м’яч в Прем’єр-лізі 20-річного нападника Інгульця Іллі Шевцова. Він відіграв всього 17 хвилин і на 88-й хвилині забив з пенальті у ворота Маріуполя.

Відзначимо, що до цього матчу Шевцов провів на полі у футболці Інгульця всього шість хвилин у минулих турах.

А це вже Шевцов «з точки» засмутив Кудрика. Фото фейсбук Інгульця.

Дебютував за Львів в УПЛ 19-річний півзахисник Сергій Топчій, який вийшов на заключні хвилини матчу з Дніпром-1 (1:5).

Сергій Топчій. Фото pfclviv.com.

Звертаємо увагу на сьомий сухий матч у нинішньому сезоні УПЛ 19-річного голкіпера Шахтаря Анатолія Трубіна. Після невдалого поєдинку зі Львовом (2:3) Анатолій проти Ворскли провів якісний матч, залишивши свої ворота сухими.

У грі Ворскла — Шахтар (0:2) сталася ще одна подія, яку варто відзначити. Вперше з 19 липня 2020 року у складі Шахтаря на полі з’явився 20-річний півзахисник Михайло Мудрик, який до того грав в оренді за Десну. Луїш Каштру випустив молодого хавбека на заключні хвилини гри.

Після трьох сухих матчів поспіль 20-річний голкіпер Інгульця Артем Малиш у грі з Маріуполем пропустив відразу чотири м’ячі. Проте, всю провину покладати на плечі молодого голкіпера не варто.

Кандидати до молодіжної збірної України та їх іноземні однолітки в 20-му турі УПЛ