20-річний хавбек Маріуполя хет-триком вписав своє ім’я в історію УПЛ

20-річний півзахисник Маріуполя Артем Бондаренко відзначився хет-триком у матчі 20-го туру Прем’єр-ліги проти Інгульця (4:3). Півзахисник забив три м’ячі за 15 хвилин і потрапив до Топ-10 гравців, які за короткий термін забивали по три голи

У матчі з Інгульцем (4:3) Артем Бондаренко оформив перший хет-трик сезону-2020/21. Він став четвертим і наймолодшим гравцем Маріуполя, які забивали три м’ячі в чемпіонатах України — 20 років 225 днів. Колишній клубний рекорд шестирічної давнини, який належав Сергію Гриню, Артем перевершив на 133 дня.

Тим часом хет-трик Бондаренка став одним з найбільш швидкісних в історії УПЛ: три м’ячі у ворота червоно-жовтих він забив з інтервалом всього в 15 хвилин.

Найбільш швидкісні хет-трики в чемпіонатах України

Час Гравець Клуб Дата Суперник Хвилини м’ячів Рах
4′ Віталій ПУШКУЦА Металіст 07.05.2002 Закарпаття (д) 77′, 79′, 81′ 4:0
5′ Іван ГЕЦКО Карпати 29.08.1999 Дніпро (д) 61′, 63′, 66′ 4:0
7′ Олександр ГАЙДАШ Таврія 07.09.1997 Торпедо (д) 16′, 18′, 23′ 5:0
8′ Олександр ГАЙДАШ Таврія 20.05.1995 Кремінь (д) 41′, 45′, 49′ 3:1
10′ Олексій АНТЮХІН Таврія 22.07.2000 Сталь А (д) 53′, 56′, 63′ 3:2
13′ Михайло ПОЦХВЕРІЯ Шахтар 26.05.1998 Нива Т (д) 12′, 23′, 25′ 5:0
13′ Мацей КОВАЛЬЧІК Арсенал 09.11.2002 Металург З (г) 40′, 50′, 53′ 5:0
13′ МАТЕУС Дніпро 15.04.2014 Волинь (д) 57′, 66′, 70′ 5:1
15′ Олександр ГАЙДАШ Таврія 06.04.2003 Дніпро (д) 21′, 31′, 36′ 3:2
15′ Артем БОНДАРЕНКО Маріуполь 03.04.2021 Інгулець (д) 45+3′, 46′, 60′ 4:3

Насухо Трубін залишає ворота сухими: Шахтар виграє у Полтаві

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)