З небес на землю: після перемоги над Шахтарем Львів розгромно поступається Дніпру-1

У матчі 20-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Дніпро-1 та Львів. Матч пройшов на Дніпро-Арені. Відзначаємо відсутність у стартових складах команд гравців з реєстру Золотого Таланта. Гра завершилася розгромною перемогою Дніпра-1 — 5:1

Ігор Йовічевіч та Анатолій Безсмертний у стартових складах не випустили жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі Дніпра-1 залишився 19-річний хавбек Арсеній Батагов.

У запасі Львова залишалися 19-річний півзахисник Сергій Топчій і 20-річний нападник Артур Ременяк.

На початку зустрічі було багато боротьби, але обмаль конструктиву. На 19-й хвилині господарі відкрили рахунок. Після подачі з кутового і зрізки від Махмутовіча Чуже відправив м’яча у сітку — 1:0. На 43-й хвилині гості залишилися у меншості. Другу жовту отримав Ернест. У підсумку, за мінімальної переваги Дніпра-1 завершився перший тайм.

На 59-й хвилині дніпряни збільшили свою перевагу. Ігнатенко з рикошетом від Романчука відправив м’яча у сітку — 2:0. Через чотири хвилини Когут довів рахунок до розгромного. На 65-й хвилині Чуже оформив дубль — 4:0. Погром Львова. На 71-й хвилині м’яч влучив у руку Булеці і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Альваро— 4:1. Крапку у матчі у компенсований час поставив Гонсалвез.

У підсумку, матч завершився перемогою Дніпра-1 — 5:1.

Дніпро-1 — Львів — 5:1

Голи: Чуже (19, 65), Ігнатенко (59), Когут (63), Гонсалвез (90+3) — Альваро (72, пенальті).

Дніпро-1: Юрчук — Тейлор (Адамюк, 46), Дуглас, Логінов, Дубінчак, Піхальонок, Ігнатенко (Ді Франко, 61), Булеца (Білл, 72), Когут, Чуже (Гонсалвез, 72), Довбик (Хобленко, 61).

Львів: Костик — Якімець, Махмутовіч (Лобай, 88), Романчук, Грисьо, Ернест, Брікнер (Довгий, 75), Чір’як, Альваро (Захарків, 84), Семенів (Бузько, 75), Нич.

Чемпіонат U-19 Не забивши пенальті у першому таймі, Львів програв другий (відео)