Хавбек Руха Руніч: нам під силу посісти третє місце (відео)

21-річний півзахисник молодіжної команди Руха Василь Руніч поділився враженнями від перемоги над Зорею (4:1) у матчі 20-го туру чемпіонату U-21. Відзначимо, що Руніч забив у тому поєдинку два голи

Автор дубля у ворота молодіжки Зорі Василь Руніч поділився своїми враженнями після матчу.

— У першому колі ми поступилися на виїзді Зорі з рахунком 0:2. Це була неприємна поразка, тому ми виходили на гру з думками, що потрібно поквитатися за програш та здобути три очки. Ми були впевнені у своїх силах. Вірили у перемогу.

Ще у першому таймі створили дуже багато моментів, але вдалося забити лише один м’яч. Гадаю, якби відзначилися до перерви ще кілька разів у воротах Зорі, то було б легше довести гру до перемоги. Натомість, ми пропустили у першому таймі неприємний м’яч. Відтак, на другу половину зустрічі виходили більш сконцентровані. Зоря також змінила тактику, але їм це не допомогло, адже ми почали створювати ще більше моментів. Використали їх та досягли потрібного результату. Вважаю, що перемогли заслужено.

Василь забиває Зорі. Фото fcrukh.com.

Молодіжка Руху існує перший рік, тому нам буде дуже-дуже приємно завершити чемпіонат із бронзовими нагородами. Будемо віддавати всі сили на полі та боротися до кінця, адже в нас дуже хороша та збалансована команда. Гадаю, нам під силу посісти третє місце, — цитує слова Руніча сайт Руху.

Вагоме слово ветерана Дев’яту поспіль перемогу молодіжці Шахтаря приносить гол опального Тайсона

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців березня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Анатолій Трубін (Шахтар) (21%, 53 голосов)
  • Артем Малиш (Інгулець) (18%, 45 голосов)