Дев’яту поспіль перемогу молодіжці Шахтаря приносить гол опального Тайсона

У матчі 20-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Шахтар та Ворскла. Гра проходила у Щасливому, на Княжій Арені. Поєдинок завершився перемогою Шахтаря — 2:1

Лідер чемпіонату не мав права втрачати залікові пункти, адже гірники всього на один пункт випереджали Динамо, у яких одна гра у запасі. Проте, Ворскла дуже непростий суперник для будь-якої команди. Полтавчани — колектив з амбіціями та характером.

Команди активно розпочали гру і до 19 хвилини встигли обмінятися голами. Спочатку, на другій хвилині Андрій Чирук відкрив рахунок у матчі — 1:0. На 19-й хвилині Данило Кравчук зрівняв. З таким результатом команди пішли на перерву.

На початку другого тайму гравці молодіжки Шахтаря вийшли уперед. М’яч у свій актив записав Тайсон. На 72-й хвилині полтавчани залишилися у меншості.

Гра тримала у напрузі до останньої секунди. Гості навіть у меншості тиснули на ворота Турбаєвського, але зрівняти рахунок так і не змогли. Відзначимо гру голкіпера Ворскли Ісенка, який відіграв на високому рівні.

Ісенко проти гірників. Фото shakhtar.com.

Матч завершився мінімальною перемогою Шахтаря. У гірників тепер 51 заліковий пункт, у полтавчан — 28.

Шахтар U-21 — Ворскла U-21 — 2:1

Голи: Віталій Мороховець (2, у свої ворота), Тайсон (58) — Кравчук (20).

Вилучення: Євген Опанасенко (73).

Шахтар U-21: Турбаєвський — Капінус, Удод, Якуба, Булеза, Шостак, Тайсон (Микитишин, 71), Приходько (Гуров, 86), Чирук (Біблик, 86), Хромей, Вакула (Світюха, 23).

Тренер: Фернандо Валенте.

Ворскла U-21: Ісенко — Мороховець, Хрипчук, Опанасенко, Куценко, Ульяницький (Книш, 58), Мамро (Уманець, 83), Посєвкін (Конате, 82), Кравчук, Сємілєт, Кожевніков (Нестеренко, 82).

Тренер: Віталій Косовський.

Чемпіонат U-21: у центральному матчі туру Динамо не може втрачати очки на Ніці

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?