17-річний хавбек Олімпіка забиває Десні U-19 четвертий гол у двох матчах (відео)

Сьогоднішню програму 20-го туру чемпіонату U-19 відкривав двобій аутсайдерів: в гості до Десни завітав Олімпік, що випереджав передостанню команду таблиці на чотири очка. Тепер відрив складає сім балів

Олімпік вдало провів догравання перенесених матчів, набравши в двох поєдинках чотири очка. Так співпало, що в останньому з них олімпійці розгромили саме Десну (4:0), хет-трик тоді вдався Івану Демиденку.

Забив 17-річний хавбек чернігівцям і сьогодні, відкривши рахунок на 12-й хвилині. Невдовзі його вдалося подвоїти, господарі спромоглися на гол лише у другому таймі — заробили пенальті.

Фото фейсбук Десни.

Десна U-19 — Олімпік U-19 — 1:2

Голи: Владислав Панько (80, пенальті) — Іван Демиденко (12), Максим Базілєєв (28).

Десна U-19: Сидоренко — Панько, Пискун (Скачок, 80), Литвиненко (Посмашний, 87), Школьний, Зубашівський, Писанка (Фетісов, 77), Макаренко (Шейко, 85), Запека, Баклан (Рутян, 69), Безгубченко.

Тренер: Сергій Бакун.

Олімпік U-19: Живиця (Горбатюк, 46) — Міщенко, Загладько, Березанський, Базілєєв (Олійник, 46), Диянчук (Железняк, 89), Баранюк, Осадець (Пресіч, 55), Іродовський, Голуб (Мазур, 90+1), Демиденко.

Тренер: Ігор Єрмаков.

Чемпіонат U-19: аби перегнати Динамо, Шахтарю треба обіграти у Щасливому Ворсклу і сподіватися на Олександрію