Гол Ваната не поміг: Динамо U-21 грає внічию в Олександрії і відпускає Шахтар (відео)

У матчі 20-го туру молодіжного чемпіонату України зустрічалися Олександрія та Динамо. Гра проходила на КСК Ніка. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1

В Олександрії зустрічалися четверта та друга команди чемпіонату. Для обидвох колективів матч був важливий з турнірної точки зору. Динамо бореться за чемпіонство, а Олександрія — за бронзу.

Долю першого тайму вирішив забитий м’яч у заключні п’ять хвилин. Каранга влучив ліктем в обличчя Вівчаренку і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий довірили пробити Ванату, який спочатку не зміг переграти Лазаренка, але першим опинився на добиванні — 0:1. Перший тайм завершився за мінімальної переваги киян.

На 58-й хвилині Бухал з пенальті зрівняв рахунок. Більше команди не забивали. Матч завершився результативною нічиєю.

Олександрія U-21 — Динамо U-21 — 1:1

Голи: Гліб Бухал (58, пенальті) — Владислав Ванат  (43).

На 43-й хвилині Владислав Ванат не реалізував пенальті (воротар).

Олександрія U-21: Лазаренко — Коноваленко, Петренко (Богдан, 86), Мухаматгалєєв (Маєр, 83), Дришлюк (Андріца, 62), Глоба (Микитюк, 46), Каранга (Харченко, 90+3), Кобенда, Бухал, Мустафаєв, Гаркуша.

Тренер: Олександр Ломко.

Динамо U-21: Моргун — Біловар, Михайленко, Вівчаренко, Надольський (Горбач, 78), Ванат, Бражко, Н. Волошин (Власов, 85), Скорко, Клейтон, Алібеков (Кузик, 61).

Тренер: Юрій Мороз.

У Динамо тепер 48 очок,  у Олександрії — 37.

Чемпіонат U-21: у центральному матчі туру Динамо не може втрачати очки на Ніці