Antalya Cup: команда Ротаня програє Словаччині, ведучи у рахунку 2:0 (відео)

У матчі третього туру Antalya Cup зустрічалися молодіжні збірні України та Словаччини. Матч завершився перемогою збірної Словаччини — 3:2. Відзначаємо забиті м’ячі 20-річного півзахисника Михайла Мудрика та 18-річного нападника Богдана В’юнника

Руслан Ротань вперше на цьому турнірі випустив 19-річного голкіпера Дніпра-1 Мирослава Зновенка та 18-річного нападника Шахтаря Богдана В’юнника.

На 5-й хвилині українці створили перший небезпечний момент у матчі, але капітан команди Бондаренко пробив вище воріт. Через три хвилини знову ж таки загострював Артем, але м’яч розминувся зі стійкою. Після активного старту команди Ротаня ініціативу перехопили словаки, але без небезпечних моментів. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

На 49-й хвилині українці відкрили рахунок. Мудрик обіграв двох суперників і пробив над голкіпером — 1:0. Вже через три хвилини після подачі Сича відзначився В’юнник — 2:0. На 63-й хвилині словаки скоротили відставання у рахунку. З першим ударом гравця збірної Словаччини впорався Зновенко, але другий постріл наш голкіпер не зміг парирувати — 2:1. На 70-й хвилині словаки зрівняли рахунок після подачі з флангу — 2:2.

На 76-й хвилині Мудрик та Назаренко отримали по жовтій картці. На 83-й хвилині словаки забивають третій м’яч і виходять уперед — 2:3.

У підсумку, матч завершився перемогою молодіжної збірної Словаччини.

Україна U-21 — Словаччина U-21 — 2:3

Голи: Мудрик (49), В’юнник (52) — Бернат (64), Труса (70), Кадак (83).

Україна U-21: Зновенко — Вівчаренко, Бондаренко (Притула, 84), Мудрик (Ісаєнко, 78), Очеретько, Батагов, Сич, Алефіренко (Кухаревич, 46), В’юнник (Супряга, 78), Бражко, Желізко.

Словаччина U-21: Людга — Немчік, Покорний (Гольян, 78), Ілько (Кальчік, 34), Гоно, Міхалек, Кадак, Пішоя, Капралік (Кмеч, 78), Войтко, Бернат (Небиля, 78).

Збірна України залишає турнір, не вигравши жодного матчу, і посівши останнє місце.

ЧС-2022 Іспанія з голом 21-річного нападника МанСіті насилу подужала Грузію (відео)

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?