Іспанія з голом 21-річного нападника МанСіті насилу подужала Грузію (відео)

У матчі другого туру відбірного турніру на ЧС-2022 зустрічалися збірні Грузії та Іспанії. Матч завершився перемогою іспанців — 2:1. Відзначаємо забиті м’ячі  20-річного півзахисника Хвічі Кварацхелії та 21-річного нападника Феррана Торреса

Тренерський штаб збірної Грузії з перших хвилин випустив 20-річного півзахисника Хвічу Кварацхелію.

У складі збірної Іспанії на полі з’явилися: 18-річний півзахисник Педрі, 20-річний нападник Браян Сальватьєрі та 21-річний нападник Ферран Торрес.

Наприкінці першого тайму молодий хавбек грузин Кварацхелія відкрив рахунок після швидкої атаки — 1:0.

Атакує Хвіча Кварацхелія (№18). Фото Федерація футболу Грузії.

На 56-й хвилині іспанці зрівняли рахунок. М’яч у свій актив записав Ферран Торрес — 1:1. Вирвати перемогу іспанці змогли на 90+2 хвилині, коли забив Дані Ольмо.

Грузія — Іспанія — 1:2

Голи: Кварацхелія (44) — Торрес (56), Ольмо (90+2).

Вилучення: Шенгелія (90+4).

Грузія: Лорія — Гіорбелідзе, Двалі, Кашія, Какабадзе (Чабрадзе, 79) — Канкава, Гвілія — Лобжанідзе (Берідзе, 70), Кітеішвілі (Шенгелія, 71), Кварацхелія (Квеквескірі, 79) — Зівзівадзе (Квілітая, 62).

Іспанія: Симон — Порро (М. Льоренте, 65), Гарсія, Д. Льоренте (Мартінес, 46), Альба — Руїс (Тіаго, 54), Бускетс (Оярсабаль, 73), Педрі — Торрес, Мората, Сальватьєра (Ольмо, 46).

Antalya Cup: суперники української молодіжки в результативному матчі переможця не виявили